Firma

Již od svého založení v roce 2002 se naše společnost intenzivně zabývá navrhováním, realizováním a následným servisem široké škály projektů v oblasti slaboproudých systémů. Dlouholetá praktická zkušenost v oboru a dokonalý přehled o nejnovějších technologiích na trhu nám umožňuje dosahovat vynikajících výsledků v každé fázi projektu. Jedná se nejčastěji o datové sítě, elektrické požární signalizace (EPS), stabilní hasící zařízení, elektronické zabezpečovací systémy (EZS), jednotný čas, evakuační rozhlas, přístupový systém, docházkový systém a kamerové systémy. Kompletní portfolio námi poskytovaných služeb doplňují odvětví měření a regulace (MaR) a také strukturovaná kabeláž, díky nimž jsme schopni našim klientům vždy nabídnout výhodné řešení i těch nejnáročnějších požadavků a zmíněné aplikace efektivně integrovat.

V roce 2003 jsme se zaměřili také na provoz technologií budov, jež se díky naší schopnosti vzájemně integrovat různé systémy v budovách a objektech stal pro naše klienty jednou z nejzajímavějších nabízených služeb. Jsme schopni zajistit kompletní provoz veškerého technického zařízení, a to s patřičným důrazem na řízení spotřeby, hospodárnost a energetickou nenáročnost, to vše při zachování nejvyšší míry objektové a požární bezpečnosti.

Stabilní hospodářské výsledky, ryze český kapitál a pevné zázemí sídla v Ostravě z nás činí důvěryhodného a spolehlivého partnera. Pobočky ve Zlíně a v Praze pak zajišťují rychlou a jednoduchou komunikaci s našimi zákazníky. Jejich prostřednictvím jsme schopni realizovat projekty na území celé České republiky a na Slovensku, a to díky našemu silnému kapitálovému zázemí i ty finančně velmi rozsáhlé.

Samozřejmostí je uplatňování těch nejpřísnějších nároků na naše pracovníky, kteří disponují minimálně desetiletou praxí v oboru a odpovídající odborností, pravidelně zvyšovanou a doložitelnou příslušnými certifikáty. Stejnou pozornost věnujeme i kvalitě technického vybavení, zejména měřících přístrojů, což nám umožňuje rychlou diagnostiku a bezchybný a profesionální přístup ke každému projektu.

Dlouhodobými zkušenostmi s výstavbou a následným provozováním technických zařízení multifunkčních i administrativních center jsme získali vlastní know-how v oblasti moderních technologií budov, a to zejména s ohledem na snížení jejich provozních nákladů a minimalizaci bezpečnostních rizik.

24 hodinový servisKe všem nabízeným službám a produktům navíc nabízíme pohodlnou možnost využití našeho 24 hodinového servisu, jehož jednoduchý popis je uveden v rubrice „HELPDESK“. Našim stálým, či dlouhodobě spolupracujícím klientům, umožňujeme komunikaci s firemním dispečinkem taktéž prostřednictvím helpdesku, který efektivně zajišťuje velice rychlé zpracování požadavků zákazníků, kteří tak mají v každém okamžiku dokonalý přehled o aktuálním stavu jejich řešení.

Filosofie naší firmy byla od počátku naplněna úsilím o maximální spokojenost zákazníka, který by našimi službami dosáhl vždy vysoce komfortní, snadno ovladatelné a ekonomicky i energeticky výhodné realizace projektu. Množství kladných referencí dokazuje, že jsme byli v naší snaze úspěšní.